Үйірмелер кестесі

Облыстық балалар техникалық шығармашылығы орталығының
2020-2021 оқу жылының І жартыжылдығына арналған САБАҚ КЕСТЕСІ

Үйірмелердің атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Үйірме жетекшісі

Кеме үлгілеу

14.30.-16.40 КМ1 2-к. 3 сағ

09.30.-10.55 КМ2 2-к. 2 сағ

14.30.-15.55 КМ3 50 ОМ 2 сағ

 

09.30.-10.55 КМ2 2-к. 2 сағ

14.30.-15.55 КМ3 50 ОМ 2 сағ

14.00.-16.10 КМ1 2-к. 3 сағ

 

Куспанов М.Б.

Стендтік үлгілеу

09.30.-10.55 СМ1 2-к. 2 сағ

     

09.30.-10.55 СМ1 2-к. 2 сағ

 

Куспанов М.Б.

Авто үлгілеу

 

11.00.-12.25.

АТ1 2-к. 2 сағ

16.30.-17.55.

АТ2 2-к. 2 сағ

 

11.00.-12.25.

АТ1 2-к. 2 сағ

16.30.-17.55.

АТ2 2-к. 2 сағ

 

Куспанов М.Б.

Кеме үлгілеу

14.40.-15.25. КМ5 49 ОМ 2-сағ
16.25-17.50

КМ4 49 ОМ 2-сағ

 

16.25-17.50

КМ4 49 ОМ 2-сағ

 

14.40.-15.25. КМ5 49 ОМ 2-сағ

 

Кабдулов М.Т.

Әскери техникаларын үлгілеу

       

09.30.-10.55. ӘТ1 50 ОМ 2 сағ

11.00.-12.25

ӘТ2 50 ОМ 2 сағ

09.30.-10.55. ӘТ1 50 ОМ 2 сағ

11.00.-12.25

ӘТ2 50 ОМ 2 сағ

Сармалаев Х.М.

Стендік үлгілеу

 

11.00.-12.25

СМ2 2-к. 2сағ.

 

11.00.-12.25

СМ2 2-к. 2сағ.

15.00.-16.25.

СМ3 50 ОМ. 2сағ.

15.00.-16.25.

СМ3 50 ОМ. 2сағ.

Сармалаев Х.М.

Авиа үлгілеу

 

14.30.-15.55.

АВ2 ОС №204 2сағ

14.30.-15.55.

АВ2 ОС №204 2сағ

10.30.-12.40

АВ1 ОС №204 3 сағ

16.15.-17.40

АВ4 ЕСМ 2 сағ

14.30.-15.55

АВ3 ЕСМ 2 сағ

16.00.-17.25

АВ4 ЕСМ 2 сағ

10.30.-12.40

АВ1 ОС №204 3 сағ

16.15.-17.40

АВ3 ЕСМ 2 сағ

Миргалиев А.И

Зымыран үлгілеу

     

9.00.-10.25. ЗМ2 ОС №204 2сағ

14.00-16.10

ЗМ1 ЕСМ 3 сағ

 

9.00.-10.25. ЗМ2 ОС №204 2сағ

14.00-16.10

ЗМ1 ЕСМ 3 сағ

Миргалиев А.И

Фотостудия

 

11.00.-12.25. ФС1 ОС №504 2сағ

15.00.-16.25. ФС2 ОС №504 2-сағ

11.00.-12.25. ФС1 ОС №504 2сағ

15.00.-16.25. ФС3 ОС №504 2сағ

16.30.-17.55. ФС3 ОС 2-сағ

15.00.-16.25. ФС2 ОС №504 2сағ

Зейнолла Е.Д.

Телестудия

 

9.30.-10.55. ТС1 ОС №504 2-сағ

 

16.30.-17.55. ТС3 ОС №504 2-сағ

9.30.-10.55.

ТС2 ОС №504 2сағ

15.00.-16.25. ТС3 ОС №504 2сағ

9.30.-10.55. ТС1 ОС №504 2-сағ 11.00.-12.25.

ТС2 ОС №504 2-сағ

Зейнолла Е.Д.

Картинг

 

11.00.-12.20.
КР9 МОМ 2-сағ 14.30.-15.50.
КР8 МОМ 2-сағ

16:00.-18:00

КР7 МОМ 3-сағ

 

11.00.-12.20.
КР9 МОМ 2-сағ 14.30.-15.50.
КР8 МОМ 2-сағ

16:00.-18:00

КР7 МОМ 3-сағ

   

Безруков С.И.

Бастапқы техникалық үлгілеу

 

9.30.-10.55
БТ1 ОС №110 2сағ

 

9.30.-10.55
БТ1 ОС №110 2сағ

16.00-18.10

БТ2 ОС №110 2сағ

16.00-18.10

БТ2 ОС №110 2сағ

Айболат А.А..

Авто үлгілеу

 

11.00.-12.25

АТ4 ОС №110 2сағ

14.30.-16.40

АТ5 ОС №110 3сағ

 

11.00.-12.25

АТ4 ОС №110 2сағ

14.30.-16.40

АТ5 ОС №110 3сағ

14.30.-15.55.
АТ3 ОС №110 2сағ

14.30.-15.55.
АТ3 ОС №110 2сағ

Айболат А.А..

Автотрассалық үлгілеу

   

14.30.-17.25

ТМ3 2-к 2 сағ

   

10.00.-11.25.

ТМ3 2-к 2 сағ

Айболат А.А..

Картинг

 

14.30.-16.40. КР4 БИЛ 3-сағ

16.45.-18.10. КР3 БИЛ 2-сағ

14.30.-16.40. КР1 ЕСМ 3-сағ

16.45.-18.10. КР2 ЕСМ 2-сағ

 

14.30.-16.40. КР4 БИЛ 3-сағ

16.45.-18.10. КР3 БИЛ 2-сағ

09.00.-11.10. КР1 ЕСМ 3-сағ

11.15.-12.50. КР2 ЕСМ 2-сағ

Иманбаев Р.М.

Авто құрастыру

     

14.30.-17.25

АК2 2-к 4-сағ

 

14.30.-17.25

АК1 ЕСМ 4-сағ

Иманбаев Р.М.

Бастапқы техникалық үлгілеу

   

14.30.-15.55. БТ5 49 ОМ 2-сағ
16.00-18.10

БТ6 49 ОМ 2-сағ

14.30.-15.55. БТ5 49 ОМ 2-сағ
16.00-18.10

БТ6 49 ОМ 2-сағ

   

Ғайнеденов М.Р..

Авиа үлгілеу

       

9.30-10.55

АВ12 49 ОМ 2-сағ

11.00-12.25

АВ12 49 ОМ 2-сағ

Ғайнеденов М.Р..

Теникалық квиллинг

 

9.00.-10.25. КВ1 №37 ОМ 2-сағ

14.00.-15.40.

КВ2 №37 ОМ 2-сағ

 

9.00.-10.25. КВ1 №37 ОМ 2-сағ

14.00.-15.40.

КВ2 №37 ОМ 2-сағ

   

Магзомова А.Е.

Техникалық интеллектум

 

10.30.-11.55.
ТИ1 ОС №116 2-сағ

15.00.-16.25.
ТИ2 ОС №116 2-сағ

 

10.30.-11.55.
ТИ1 ОС №116 2-сағ

15.00.-16.25.
ТИ2 ОС №116 2-сағ

   

Кизагалиева А.К

Роботтық техника

15.00.-16.25
РБ13 №37 ОМ 2-сағ

 

15.00.-16.25
РБ13 №37 ОМ 2-сағ

14.30.-15.55.

РБ14 №37 ОМ 2-сағ

16.00.-17.25.

РБ12 №37 ОМ 2 сағ

14.30.-15.55.

РБ14 №37 ОМ 2-сағ

16.00.-17.25.

РБ12 №37 ОМ 2 сағ

 

Саимова Ф.Б.

Роботтық техника

 

10.00.-11.25
РБ4 2-к. 2сағ
14.30.-15.55.
РБ5 2-к. 2сағ
16.00.-18.10
РБ3 2-к. 3сағ

 

10.00.-11.25
РБ4 2-к. 2сағ
14.30.-15.55.
РБ5 2-к. 2сағ
16.00.-18.10
РБ3 2-к. 3сағ

   

Мақсот М.М.

Роботтық техника

 

17.00.-18.25.

РБ6 ОКҚББАМ 2сағ

 

17.00.-18.25.

РБ7 ОКҚББАМ 2сағ

14.00.-15.25.

РБ6 ОКҚББАМ 2сағ

16.00.-17.25.

РБ7 ОКҚББАМ 2сағ

 

Султангалиев Б.Т.

Роботтық техника

   

14.00.-15.25.

РБ2 ОС №511 2-сағ

9.00.-11.10. РБ1 ОС №511 3-сағ

9.00.-11.10. РБ1 ОС №511 3-сағ

9.00.-10.25. РБ2 ОС №511 2-сағ

Кушегалиев А.А.

Спорттық радиопеленгация

 

10.00.-11.25

СР2 ОС №513 2сағ

 

11.30.-12.55.

СР2 ОС №513 2сағ

11.30.-12.25

СР1 ОС №513 2сағ

10.30.-11.55.

СР1 ОС №513 2сағ

Кушегалиев А.А.

Автотрассалық үлгілеу

     

14.00.-15.25.

ТМ1 2-к 2сағ

16.00.-17.25.

ТМ2 2-к 2сағ

 

14.00.-15.25.

ТМ1 2-к 2сағ

16.00.-17.25.

ТМ2 2-к 2сағ

Кушегалиев А.А.

Радиоэлектроника

 

15.00.-16.25.
РЭ1 ОС №513 2сағ

14.00.-15.25.

РЭ1 ОС №513 2сағ

     

Кушегалиев А.А.

Техникалық программалау

.

 

14.30.-15.55.

ТБ1 ОС №116 2сағ

16.00.-17.25.
ТБ2 ОС №116 2сағ

 

14.30.-15.55.

ТБ1 ОС №116 2сағ

16.00.-17.25.
ТБ2 ОС №116 2сағ

 

Шоңбаев Ж.М.

Астро үлгілеу

   

14.00.-15.25
АР1 ОС №506 2сағ

10.00.-11.25.

АР2 ОС №506 2сағ 16.30.-17.55.
АР2 ОС №506 2сағ

 

10.00.-11.25
АР1 ОС №506 2сағ

Муканов Ж.Н.

Ғарыштану

 

10.00.-11.25
ҒТ1 ОС №506 2сағ

17.00.-18.25
ҒТ2 ОС№506 2сағ

14.00-15.25

№4

10.00.-11.25
ҒТ1 ОС №506 2сағ

16.30-17.55

ҒТ2 ОС№506 2сағ

Муканов Ж.Н.

Бастапқы техникалық үлгілеу

14.00.-15.25

№4

14.00.-15.25.

БТ3 №15 ОМ 2 сағ

15.30.-16.55
БТ4 №15 ОМ 2 сағ

   

14.00.-15.25.

БТ3 №15 ОМ 2 сағ

15.30.-16.55
БТ4 №15 ОМ 2 сағ

 

Муканов Ж.Н.

Авиа үлгілеу

 

17.00.-18.25.
АВ5 №15 ОМ 2сағ

   

17.00.-18.25.
АВ5 №15 ОМ 2 сағ

 

Муканов Ж.Н.

Авиа үлгілеу

 

17.30.-18.55.
АВ11 ШГД 2-сағ

17.30.-18.55.
АВ11 ШГД 2-сағ

     

Саханов Е.Х.

Картинг

17.30.-18.55.
КР5 ШГД 2-сағ

14.30.-15.55.
КР5 ШГД 2-сағ

 

14.30.-17.25.
КР6 ШГД 3-сағ

16.45.-18.55.
КР6 ШГД 3-сағ

 

Саханов Е.Х.

Роботтық техника

14.30-15.55

РБ9 №44 ОМ 2сағ

 

14.30-15.55

РБ9 №44 ОМ 2сағ

9.00-10.30

РБ8 №44 ОМ 2сағ

10:30-11:55.
РБ8 №44 ОМ 2сағ

 

Байхан Б.Ж.

Роботтық техника

 

14:30-16:00.
РБ10 №44 ОМ 2сағ

10:00-11:30

РБ11 №44 ОМ 2сағ

 

10:00-11:30

РБ11 №44 ОМ 2сағ

16:00-17:30.
РБ10 №44 ОМ 2сағ

 

Кинешов А.С.

Авиа үлгілеу

9.00-10.30

АВ9 2-сағ

14.30-15.55

АВ10 2-сағ

9.00-10.30

АВ9 2-сағ

14.30-15.55

АВ10 2-сағ

       

Кузнецов С.И.

Зымыран үлгілеу

     

14.30-15.55

ЗМ4 2-сағ

 

09.30-11.55

ЗМ4 2-сағ

Кузнецов С.И.

Авиа үлгілеу

 

11:30-13:00.

АВ6 2-сағ

15.00-16.30

АВ8 2-сағ

 

15.00-16.25

АВ7 2-сағ

11:30-13:00.

АВ6 2-сағ

15.00-16.25

АВ8 2-сағ

15.00-16.25

АВ7 2-сағ

Халиуллин Л.Н.

Зымыран үлгілеу

 

10.00-11.25

ЗМ3 2-сағ

   

10.00-11.25

ЗМ3 2-сағ

 

Халиуллин Л.Н.

 2019-2020 оқу жылына үйірмелер кестесі

Torus.Kz | Тел: +7 (7112) 33-04-33, +7 (708) 433 04 33 | toruskz@mail.ru, infotorus@mail.ru
Instagram: Torus.kz