2019-2020 оқу жылына үйірмелер кестесі

Облыстық балалар техникалық шығармашылығы орталығының
2019-2020 оқу жылының ІІ жартыжылдығына арналған САБАҚ КЕСТЕСІ

Үйірмелердің атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Үйірме жетекшісі

Кеме үлгілеу

14.30.-16.40 КМ1 2-к. 3 сағ

10.00.-11.25 КМ2 2-к. 2 сағ

14.30.-15.55 КМ3 10 ОМ 2 сағ

 

09.30.-11.40

КМ1 2-к. 3 сағ

10.00.-11.25 КМ2 2-к. 2 сағ

14.30.-15.55 КМ3 10 ОМ 2 сағ

 

Куспанов М.Б.

Шағын көлемді су көлігін құрастыру

09.30.-12.55 СК1 2-к. 4 сағ

   

14.30.-17.25

СК1 2-к. 4сағ

   

Куспанов М.Б.

Авто үлгілеу

 

11.30.-12.55.

АТ1 2-к. 2 сағ

   

11.30.-12.55. АТ1 2-к 2 сағ

 

Куспанов М.Б.

Әскери техникаларын үлгілеу

10.30.-11.55. ӘТ1 10 ОМ 2 сағ

14.30.-15.55

ӘТ2 10 ОМ 2 сағ

10.30.-11.55. ӘТ1 10 ОМ 2 сағ

14.30.-15.55

ӘТ2 10 ОМ 2 сағ

   

9.00.-10.25 ӘТ3 10 ОМ 2 сағ

10.30.-11.55. ӘТ3 10 ОМ 2 сағ

 

Сармалаев Х.М.

Зымыран үлгілеу

9.00.-10.25 ЗМ4 10 ОМ 2 сағ

16.00.-17.25 ЗМ5 10 ОМ 2 сағ

   

9.00.-10.25 ЗМ4 10 ОМ 2 сағ

16.00.-17.25 ЗМ5 10 ОМ 2 сағ

   

Сармалаев Х.М.

Авиа үлгілеу

9.00.-10.25

АВ1 ОС №204 2сағ

14.30.-15.55

АВ3 ЕСМ 2 сағ

9.00.-10.25

АВ1 ОС №204 2сағ

14.30.-16.40 АВ2 ОС №204 3сағ

14.30.-15.55

АВ3 ЕСМ 2сағ

   

9.00.-11.10. АВ2 ОС №204 3сағ

Миргалиев А.И

Зымыран үлгілеу

10.30.-11.55. ЗМ1 ОС №204 2сағ

16.00-18.10

ЗМ2 ЕСМ 3 сағ

10.30.-11.55. ЗМ1 ОС №204 2сағ

16.45.-18.10.

ЗМ3 ОС №204 2сағ

16.00-18.10

ЗМ2 ЕСМ 3 сағ

   

11.15.-12.40.

ЗМ3 ОС №204 2сағ

Миргалиев А.И

Фотостудия

15.00.-16.25. ФС2 ОС №504 2сағ

11.00.-12.25. ФС1 ОС №504 2сағ

15.00.-16.25. ФС2 ОС №504 2-сағ

16.30.-17.55. ФС3 ОС 2-сағ

 

15.00.-16.25. ФС3 ОС №504 2сағ

11.00.-12.25. ФС1 ОС №504 2сағ

 

Тасанов А.А.

Телестудия

9.30.-10.55. ТС1 ОС №504 2-сағ 11.00.-12.25.

ТС2 ОС №504 2-сағ

9.30.-10.55. ТС1 ОС №504 2-сағ

 

16.30.-17.55. ТС3 ОС №504 2-сағ

9.30.-10.55.

ТС2 ОС №504 2сағ

15.00.-16.25. ТС3 ОС №504 2сағ

 

Тасанов А.А.

Картинг

11.00.-12.25.
КР6 МОМ 2-сағ 14.45.-16.05.
КР7 МОМ 2-сағ

16:15.-18:15

КР8 МОМ 3-сағ

   

11.00.-12.25.
КР6 МОМ 2-сағ 14.45.-16.05.
КР7 МОМ 2-сағ

16:15.-18:15

КР8 МОМ 3-сағ

   

Безруков С.И.

Бастапқы техникалық үлгілеу

16.00-18.10

БТ5 ОС №110 2сағ

9.30.-10.55
БТ4 ОС №110 2сағ

 

9.30.-10.55
БТ4 ОС №110 2сағ

16.00-18.10

БТ5 ОС №110 2сағ

 

Айболат А.А..

Авто үлгілеу

14.30.-15.55.
АТ2 ОС №110 2сағ

11.00.-12.25

АТ4 ОС №110 2сағ

14.30.-16.40

АТ3 ОС №110 3сағ

 

11.00.-12.25

АТ4 ОС №110 2сағ

14.30.-16.40

АТ3 ОС №110 3сағ

14.30.-15.55.
АТ2 ОС №110 2сағ

 

Айболат А.А..

Автотрассалық үлгілеу

   

14.30.-17.25

ТМ3 2-к 4 сағ

     

Айболат А.А..

Картинг

14.30.-16.40. КР4 БИЛ 3-сағ

16.45.-18.10. КР3 БИЛ 2-сағ

14.30.-16.40. КР1 ЕСМ 3-сағ

16.45.-18.10. КР2 ЕСМ 2-сағ

14.30.-16.40. КР4 БИЛ 3-сағ

16.45.-18.10. КР3 БИЛ 2-сағ

   

9.00.-11.10. КР1 ЕСМ 3-сағ

11.15.-12.40. КР2 ЕСМ 2-сағ

Иманбаев Р.М.

Авто құрастыру

     

14.30.-17.25

СА1 ЕСМ 4-сағ

 

14.30.-17.25

СА1 ЕСМ 4-сағ

Иманбаев Р.М.

Бастапқы техникалық үлгілеу

9.00.-10.25. БТ1 49 ОМ 2-сағ
10.30.-11.55. БТ2 49 ОМ 2-сағ

   

9.00.-10.25. БТ1 49 ОМ 2-сағ
10.30.-11.55. БТ2 49 ОМ 2-сағ

   

Ғайнеденов М.Р..

Авиа үлгілеу

 

9.00.-10.25. АВ4 49 ОМ 2сағ 16.00.-17.25. АВ5 49 ОМ 2-сағ

   

9.00.-10.25. АВ4 49 ОМ 2сағ 16.00.-17.25. АВ5 49 ОМ 2-сағ

 

Ғайнеденов М.Р..

Теникалық квиллинг

   

9.00.-10.25. КВ1 №37 ОМ 2-сағ

14.00.-15.40.

КВ2 №37 ОМ 2-сағ

9.00.-10.25. КВ1 №37 ОМ 2-сағ

14.00.-15.40.

КВ2 №37 ОМ 2-сағ

   

Магзомова А.Е.

Техникалық интеллектум

 

10.30.-11.55.
ТИ1 ОС №116 2-сағ

15.00.-16.25.
ТИ2 ОС №116 2-сағ

 

10.30.-11.55.
ТИ1 ОС №116 2-сағ

15.00.-16.25.
ТИ2 ОС №116 2-сағ

   

Кизагалиева А.К

Роботтық техника

   

9.00.-10.25.
РБ5 №37 ОМ 2 сағ

10.30.-11.55.

РБ6 №37 ОМ 2-сағ

15.00.-16.25
РБ8 №37ОМ 2-сағ

11.00.-12.25.

РБ6 №37 ОМ 2-сағ

15.00.-16.25
РБ8 №37 ОМ 2-сағ

9.00.-10.25.
РБ5 №37 ОМ 2 сағ

 

Саимова Ф.Б.

Роботтық техника

 

10.00.-11.25
РБ1 2-к. 2сағ
14.30.-15.55.
РБ2 2-к. 2сағ
16.00.-18.10
РБ3 2-к. 3сағ

 

10.00.-11.25
РБ1 2-к. 2сағ
14.30.-15.55.
РБ2 2-к. 2сағ
16.00.-18.10
РБ3 2-к. 3сағ

   

Мақсот М.М.

Роботтық техника

 

17.00.-18.25.

РБ14 ОКҚББАМ 2сағ

 

17.00.-18.25.

РБ15 ОКҚББАМ 2сағ

14.00.-15.25.

РБ14 ОКҚББАМ 2сағ

16.00.-17.25.

РБ15 ОКҚББАМ 2сағ

 

Султангалиев Б.Т.

Роботтық техника

9.00.-10.25. РБ4 ОС №511 2-сағ

   

9.00.-10.25. РБ4 ОС №511 2-сағ

14.00.-17.25.

РБ7 ОС №511 4-сағ

 

Кушегалиев А.А.

Спорттық радиопеленгация

10.30.-11.55.

СР1 ОС №513 2сағ

10.00.-11.25

СР2 ОС №513 2сағ

 

10.30.-11.55.

СР2 ОС №513 2сағ

10.00.-11.25

СР1 ОС №513 2сағ

 

Кушегалиев А.А.

Автотрассалық үлгілеу

14.00.-15.25.

ТМ1 2-к 2сағ

16.00.-17.25.

ТМ2 2-к 2сағ

   

14.00.-15.25.

ТМ1 2-к 2сағ

16.00.-17.25.

ТМ2 2-к 2сағ

   

Кушегалиев А.А.

Радиоэлектроника

 

15.00.-16.25.
РЭ1 ОС №513 2сағ

14.00.-15.25.

РЭ1 ОС №513 2сағ

     

Кушегалиев А.А.

Техникалық программалау

.

 

14.30.-15.55.

ТБ1 ОС №116 2сағ

16.00.-17.25.
ТБ2 ОС №116 2сағ

 

14.30.-15.55.

ТБ1 ОС №116 2сағ

16.00.-17.25.
ТБ2 ОС №116 2сағ

 

Шоңбаев Ж.М.

Ғылыми зерттеу негіздері

15.00.-18.25.
СЗ1 топ ІТ Л 4-сағ

     

15.00.-18.25.
СЗ1 ІТ Л 4-сағ

 

Бижанов А.М.

Астро үлгілеу

10.00.-11.25
АР1 ОС №506 2сағ

16.30.-17.55.
АР2 ОС №506 2сағ

 

14.30.-15.55.

АР2 ОС №506 2сағ

10.00.-11.25
АР1 ОС №506 2сағ

   

Муканов Ж.Н.

Ғарыштану

15.00.-16.25.
ҒТ2 ОС№506 2сағ

10.00.-11.25
ҒТ1 ОС №506 2сағ

16.00.-17.25
ҒТ2 ОС№506 2сағ

 

10.00.-11.25
ҒТ1 ОС №506 2сағ

 

Муканов Ж.Н.

Бастапқы техникалық үлгілеу

 

16.00.-17.25
БТ3 №15 ОМ 2 сағ

   

16.00.-17.25.
БТ3 №15 ОМ 2 сағ

 

Муканов Ж.Н.

Авиа үлгілеу

 

14.30.-15.55.
АВ6 №15 ОМ 2 сағ

   

14.30.-15.55.
АВ6 №15 ОМ 2сағ

 

Муканов Ж.Н.

Авиа үлгілеу

       

14.30.-16.40.
АВ7 ШГД 3-сағ

14.00.-16.10.

АВ7 ШГД 3-сағ

Саханов Е.Х.

Картинг

15.00.-16.25.
КР6 ШГД 2-сағ

   

14.30.-15.55.
КР6 ШГД 2-сағ

16.00.-17.25

КР9 ШГД 2-сағ

 

11.30.-12.55.
КР9 ШГД 2-сағ

Саханов Е.Х.

Роботтық техника

10:00-11:30.
РБ10 №44 ОМ 2сағ

16.00.-17.30

РБ11 №44 ОМ 2сағ

     

11:00-12:30.
РБ10 №44 ОМ 2сағ

16.00.-17.30

РБ11 №44 ОМ 2сағ

 

Байхан Б.Ж.

Роботтық техника

     

09:00-10:30.
РБ12 №44 ОМ 2сағ

10:40-12:10

РБ13 №44 ОМ 2сағ

 

09:00-10:30.
РБ12 №44 ОМ 2сағ

10:40-12:10

РБ13 №44 ОМ 2сағ

Кинешов А.С.

Авиа үлгілеу

 

16.30-18.00

АВ10 2-сағ

 

16.30-18.00

АВ10 2-сағ

10.30-12.00

АВ11 2-сағ

9.00-10.30

АВ11 2-сағ

Кузнецов С.И.

Авиа үлгілеу

15.00.-16.30.

АВ9 2-сағ

09.30.-11.00.
АВ8 2-сағ

 

09.30.-11.00.
АВ8 2-сағ

15.00.-16.30.

АВ9 2-сағ

 

Халиуллин Л.Н.

Torus.Kz | Тел: +7 (7112) 33-04-33, +7 (708) 433 04 33 | toruskz@mail.ru, infotorus@mail.ru
Instagram: Torus.kz