Үйірмелер кестесі

Облыстық балалар техникалық шығармашылығы орталығының
2021-2022 оқу жылының І жартыжылдығына арналған САБАҚ КЕСТЕСІ

Үйірмелердің атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Үйірме жетекшісі

Кеме үлгілеу

09.30.-10.55 КМ2 2-к. 2 сағ 14.30.-15.55 КМ3 2-к. 2 сағ

16.00.-17.25.

КМ3 2-к. 2 сағ

14.30.-16.40 КМ1 2-к. 3 сағ

14.30.-15.55

КМ4 50 ОМ 2 сағ

16.00.-17.25.

КМ4 50 ОМ 2 сағ 09.30.-10.55 КМ2 2-к. 2 сағ

14.30.-16.40 КМ1 2-к. 3 сағ

 

Куспанов М.Б.

Авто үлгілеу

 

09.30.-11.40

АТ1 2-к. 3 сағ

16.00.-17.25.

АТ2 50 ОМ. 2 сағ

14.30.-15.55

АТ2 50ОМ. 2 сағ

09.30.-11.40

АТ1 2-к. 3 сағ

 

Куспанов М.Б.

Кеме үлгілеу

08.30.-09.55. КМ4 49 ОМ 2-сағ
10.00-11.25

КМ5 49 ОМ 2-сағ

   

08.30.-09.55. КМ4 49 ОМ 2-сағ
10.00-11.25

КМ5 49 ОМ 2-сағ

   

Кабдулов М.Т.

Әскери техникаларын үлгілеу

09.30.-10.55. ӘТ1 50 ОМ 2 сағ

09.30.-10.55

ӘТ2 50 ОМ 2 сағ

 

09.30.-10.55. ӘТ1 50 ОМ 2 сағ

09.30.-10.55

ӘТ2 50 ОМ 2 сағ

 

Сармалаев Х.М.

Стендік үлгілеу

15.00.-16.25.

СМ1 50 ОМ. 2сағ.

16.00.-17.25

СМ2 50ОМ. 2сағ

   

14.30.-15.55.

СМ1 50 ОМ. 2сағ

16.00.-17.25

СМ2 50ОМ. 2сағ

 

Сармалаев Х.М.

Авиа үлгілеу

 

09.00.-10.25

АВ2 ОС №204 2 сағ

14.30.-15.55

АВ4 №11М 2 сағ

15.00.-16.25.

АВ3 ОС №204 2сағ

09.00.-10.25

АВ2 ОС №204 2 сағ

14.30.-15.55

АВ4 №11М 2 сағ

09.30.-11.40

АВ1 ОС №204 3 сағ

15.00.-16.25.

АВ3 ОС №204 2сағ

09.30.-11.40

АВ1 ОС №204 3 сағ

Миргалиев А.И

Зымыран үлгілеу

 

10.30.-12.40. ЗМ1 ОС №204 3сағ

16.00-17.25

ЗМ2 №11М 2 сағ

 

10.30.-12.40. ЗМ1 ОС №204 3сағ

16.00-17.25

ЗМ2 №11М 2 сағ

   

Миргалиев А.И

Фотостудия

 

11.00.-12.25. ФС1 ОС №504 2сағ

15.00.-16.25. ФС2 ОС №504 2-сағ

11.00.-12.25. ФС1 ОС №504 2сағ

15.00.-16.25. ФС3 ОС №504 2сағ

16.30.-17.55. ФС3 ОС 2-сағ

15.00.-16.25. ФС2 ОС №504 2сағ

Зейнолла Е.Д.

Телестудия

 

9.30.-10.55. ТС1 ОС №504 2-сағ

 

16.30.-17.55. ТС3 ОС №504 2-сағ

9.30.-10.55.

ТС2 ОС №504 2сағ

15.00.-16.25. ТС3 ОС №504 2сағ

9.30.-10.55. ТС1 ОС №504 2-сағ 11.00.-12.25.

ТС2 ОС №504 2-сағ

Зейнолла Е.Д.

Картинг

15:00.-17:15

КР7 МОМ 3-сағ

10.40.-12.10.
КР8 МОМ 2-сағ

09.00.-10.30.
КР9 МОМ 2-сағ

15:00.-17:15

КР7 МОМ 3-сағ

10.40.-12.10.
КР8 МОМ 2-сағ

09.00.-10.30.
КР9 МОМ 2-сағ

       

Безруков С.И.

Бастапқы техникалық үлгілеу

 

9.30.-10.55
БТ1 ОС №110 2сағ

 

9.30.-10.55
БТ1 ОС №110 2сағ

16.00-17.25

БТ2 ОС №110 2сағ

16.00-17.25

БТ2 ОС №110 2сағ

Айболат А.А..

Авто үлгілеу

 

11.00.-12.25

АТ4 ОС №110 2сағ

14.30.-16.40

АТ5 ОС №110 3сағ

 

11.00.-12.25

АТ4 ОС №110 2сағ

14.30.-16.40

АТ5 ОС №110 3сағ

14.30.-15.55.
АТ3 ОС №110 2сағ

14.30.-15.55.
АТ3 ОС №110 2сағ

Айболат А.А..

Автотрассалық үлгілеу

   

14.30.-15.55

ТМ3 ОС №109 2 сағ

   

10.00.-11.25.

ТМ3 ОС №109 2 сағ

Айболат А.А..

Картинг

 

14.30.-16.40. КР4 БИЛ 3-сағ

16.45.-18.10. КР3 БИЛ 2-сағ

   

14.30.-16.40. КР4 БИЛ 3-сағ

16.45.-18.10. КР3 БИЛ 2-сағ

 

Иманбаев Р.М.

Авто құрастыру

   

14.30.-15.55

АК1 2-к 2-сағ

14.30.-15.55

АК1 2-к 2-сағ

   

Иманбаев Р.М.

Бастапқы техникалық үлгілеу

14.00.-15.25. БТ5 49 ОМ 2-сағ
15.30-16.55

БТ6 49 ОМ 2-сағ

14.00.-15.25. БТ5 49 ОМ 2-сағ
15.30-16.55

БТ6 49 ОМ 2-сағ

       

Ғайнеденов М.Р..

Авиа үлгілеу

         

09.00-10.25

АВ12 49 ОМ 2-сағ

10.30-11.55

АВ12 49 ОМ 2-сағ

Ғайнеденов М.Р..

Техникалық интеллектум

 

10.30.-11.55.
ТИ1 ОС №105 2-сағ

15.00.-16.25.
ТИ2 ОС №105 2-сағ

 

10.30.-11.55.
ТИ1 ОС №105 2-сағ 15.00.-16.25.
ТИ2 ОС №105 2-сағ

   

Кизагалиева А.К

Роботтық техника

 

14.30.-15.55.

РБ3 ОС №513 2 сағ

16.00.-17.25

РБ4 ОС №513 2 сағ

09.00.-10.25.

РБ1 ОС №513 2 сағ

14.30.-15.55.

РБ3 ОС №513 2 сағ

 

10.30.-11.55

РБ2 ОС №513 2 сағ

16.00.-17.25

РБ4 ОС №513 2 сағ

09.00.-10.25.

РБ1 ОС №513 2 сағ

10.30.-11.55

РБ2 ОС №513 2 сағ

Саимова Ф.Б.

3Д үлгілеу

   

16.00.-17.25

3Д2 ОС №513 2 сағ

14.30.-15.55.

3Д1 ОС №513 2 сағ

 

14.30.-15.55.

3Д1 ОС №513 2 сағ

16.00.-17.25

3Д2 ОС №513 2 сағ

Саимова Ф.Б.

Роботтық техника

 

10.00.-11.25
РБ5 2-к. 2сағ
14.30.-15.55.
РБ6 2-к. 2сағ

 

10.00.-11.25
РБ5 2-к. 2сағ
14.30.-15.55.
РБ6 2-к. 2сағ

   

Мақсот М.М.

Ардуино техника

 

16.00.-18.10
АД1 2-к. 3сағ

 

16.00.-18.10
АД1 2-к. 3сағ

   

Мақсот М.М.

Роботтық техника

 

09.30.-10.55.

РБ9 №37 2сағ

14.30.-15.55.

РБ10 №37 2сағ

16.45.-18.10.

РБ7 ОКҚББАМ 2сағ

16.45.-18.10.

РБ8 ОКҚББАМ 2сағ

09.30.-10.55.

РБ9 ОКҚББАМ 2сағ

14.30.-15.55.

РБ10 ОКҚББАМ 2сағ

16.45.-18.10.

РБ7 ОКҚББАМ 2сағ

16.45.-18.10.

РБ8 №37 2сағ

 

Султангалиев Б.Т.

Спорттық радиопеленгация

   

15.15.-16.40.

СР3 ОКҚББАМ 2сағ

 

15.15.-16.40.

СР4 ОКҚББАМ 2сағ

09.30.-10.55.

СР3 ОКҚББАМ 2сағ 11.00.-12.25.

СР4 ОКҚББАМ 2сағ

Султангалиев Б.Т

Спорттық радиопеленгация

 

09.30.-10.55

СР2 ОС №513 2сағ

 

09.30.-10.55.

СР2 ОС №513 2сағ

09.30.-10.55

СР1 ОС №513 2сағ

10.30.-11.55.

СР1 ОС №513 2сағ

Кушегалиев А.А.

Автотрассалық үлгілеу

 

11.00.-12.25.

ТМ3 ОС №109 2сағ

 

14.30.-15.55.

ТМ1 ОС №109 2сағ

16.00.-17.25.

ТМ2 ОС №109 2сағ

11.00.-12.25.

ТМ3 ОС №109 2сағ

14.30.-15.55.

ТМ1 ОС №109 2сағ

16.00.-17.25.

ТМ2 ОС №109 2сағ

Кушегалиев А.А.

Радиоэлектроника

 

15.00.-16.25.
РЭ1 ОС №513 2сағ

14.30.-15.55.

РЭ1 ОС №513 2сағ

11.00.-12.25.

РЭ2 ОС №513 2сағ

 

11.00.-12.25.

РЭ2 ОС №513 2сағ

Кушегалиев А.А.

Астро үлгілеу

 

15.30.-16.55.
АР2 ОС №506 2сағ

9.00.-10.25.

АР1 ОС №506 2сағ

16.30.-17.55.
АР2 ОС №506 2сағ

 

9.00.-10.25.

АР1 ОС №506 2сағ

Мамыр А.Р.

Ғарыштану

 

17.00.-18.25
ҒТ2 ОС№506 2сағ

10.30.-11.55
ҒТ1 ОС №506 2сағ

   

10.30.-11.55
ҒТ1 ОС №506 2сағ

14.30-15.55

ҒТ2 ОС№506 2сағ

Мамыр А.Р.

Авиа үлгілеу

   

17.30.-8.55.
АВ10 ШГД 2-сағ

16.40.-18.05.
АВ10 ШГД 2-сағ

   

Саханов Е.Х.

Картинг

15.00.-16.25.
КР5 ШГД 2-сағ 16.30.-17.55.
КР6 ШГД 2-сағ

15.00.-16.25.
КР5 ШГД 2-сағ

16.30.-17.55.
КР6 ШГД 2-сағ

16.30.-17.55.
КР2 №20 2-сағ

 

15.00.-16.25.
КР2 №20 2-сағ

 

Саханов Е.Х.

Роботтық техника

14.30-15.55

РБ13 №44 ОМ 2сағ

 

10.00-11.25

РБ12 №44 ОМ 2сағ

14.30-15.55

РБ13 №44 ОМ 2сағ

   

10.00-11.25

РБ12 №44 ОМ 2сағ

Байхан Б.Ж.

Роботтық техника

 

10:00-11:30
РБ13 №44 ОМ 2сағ

14:00-15:30

РБ14 №44 ОМ 2сағ

 

10:00-11:30
РБ13 №44 ОМ 2сағ

14:00-15:30

РБ14 №44 ОМ 2сағ

 

Кинешов А.С.

Авиа үлгілеу

 

9.30-10.55

АВ8 СтС 2-сағ

14.00-15.25

АВ9 СтС 2-сағ

 

9.30-10.55

АВ8 СтС 2-сағ

14.00-15.25

АВ9 СтС 2-сағ

   

Кузнецов С.И.

Зымыран үлгілеу

   

9.30-10.55

ЗМ4 СтС 2-сағ

 

9.30-10.55

ЗМ4 СтС 2-сағ

 

Кузнецов С.И.

Авиа үлгілеу

 

11:30-13:00.

АВ6 2-сағ

15.00-16.30

АВ8 2-сағ

 

15.00-16.25

АВ7 2-сағ

11:30-13:00.

АВ6 2-сағ

15.00-16.25

АВ8 2-сағ

15.00-16.25

АВ7 2-сағ

Халиуллин Л.Н.

Зымыран үлгілеу

 

10.00-11.25

ЗМ3 2-сағ

   

10.00-11.25

ЗМ3 2-сағ

 

Халиуллин Л.Н.

Бастапқы компьютерлік үлгілеу

   

14.30.-15.55.

БК1 2-к №505

16.00.-17.25

БК2 2-к №505

 

9.00.-10.25.

БК1 2-к №505

10.30.-11.55

БК2 2-к №505

 

Ахметов Д.О.

Бастапқы техникалық үлгілеу

 

14.00.-15.25. БТ3 №15 2-сағ
15.30-16.55

БТ4 №15 2-сағ

   

14.00.-15.25. БТ3 №15 2-сағ
15.30-16.55

БТ4 №15 2-сағ

 

Магзомова А.Е.

Облыстық балалар техникалық шығармашылығы орталығының 2020-2021 оқу жылының IІ жартыжылдығына арналған САБАҚ КЕСТЕСІ

2020-2021 оқу жылының I жартыжылдығына арналған САБАҚ КЕСТЕСІ

2019-2020 оқу жылына арналған САБАҚ КЕСТЕСІ

Torus.Kz | toruskz@mail.ru, infotorus@mail.ru
Instagram: Torus.kz